Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty? 

SPROFILOWANA OFERTA

Nasze sklepy wyróżnia spójna oferta w obszarze zdrowia, sportu i bezpieczeństwa. 

  • Sklep ErgoPoint.com.pl znajdziesz tu prawdopodobnie największy w kraju wybór produktów ergonomicznych, prozdrowotnych i wyposażenia biur! Stwórz zdrowe i komfortowe miejsce pracy i nauki!
  • Sklep Durable.cieszyn.pl znajdziesz tu wysokiej jakości wyposażenie biurowe, produkty organizacji biur i narzędzia służące do prezentacji!
  • Sklep 4kidspoint.pl Salon dziecięcy online z wysokiej jakości zabawkami i artykułami dziecięcymi!

ZAUFAŁO NAM TYSIĄCE KLIENTÓW

 

Posiadamy duże grono zadowolonych Klientów. Jesteśmy wysoko oceniani przez Klientów - niemal 100% ocen pozytywnych po przeprowadzonych transakcjach. Działamy i legalnie płacimy podatki w Polsce. Wierzymy w etyczne prowadzenie biznesu.

DOSKONAŁA RELACJA CENY DO JAKOŚCI PRODUKTÓW

W ofercie sklepów ErgoPoint.com.pl, Durable.cieszyn.pl i 4kidsPoint.pl znajdziesz produkty znanych światowych marek i renomowanych krajowych producentów. Wszystkie produkty wysokiej jakości i w korzystnych cenach.

DARMOWA DOSTAWA

Każde zamówienie na kwotę 350 zł brutto i wyżej jest wysyłane na nasz koszt (darmowa dostawa nie obejmuje przedmiotów ponadgabarytowych jak maty pod krzesła). W przypadku zamówień w sklepie 4kidspoint.pl już zamówienia powyżej 249 zł wysyłane są na nasz koszt. Jeśli korzystasz z oferty Sklepu Durable.cieszyn.pl możesz cieszyć się darmową dostawą dla wybranych produktów już od 200 zł!

BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW

  • Posiadamy certyfikat SSL, co oznacza, że realizacja zamówienia jest objęta szyfrowanym połączeniem HTTPS, dzięki czemu masz pewność, że podane przez Ciebie dane są w 100% bezpieczne.

ZWROT ZAMÓWIENIA NA NASZ KOSZT

Jeśli zakupisz u nas produkt, który jednak nie będzie Ci odpowiadał, to w terminie do 14 dni możesz zwrócić go bez podania przyczyny.

DOGODNE WARUNKI PŁATNOŚCI

Wydłużony termin płatności oferujemy dla administracji rządowej i samorządowej. Wydłużony termin płatności również dla przedsiębiorców, którzy dokonują zakupów po raz kolejny.