Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty? 

SPROFILOWANA OFERTA

Nasze sklepy wyróżnia spójna oferta w obszarze zdrowia, sportu i bezpieczeństwa. 

  • Sklep ErgoPoint.com.pl znajdziesz tu największy w kraju wybór produktów ergonomicznych! Stwórz zdrowe i komfortowe miejsce pracy i nauki!
  • Sklep Comfortpoint.pl znajdziesz tu wyposażenie sportowe, rehabilitacyjne i produkty poprawiające komfort snu. Wszystko dla zdrowego ciała i zdrowego snu!
  • Sklep 4kidspoint.pl Zapewnij zdrowie i bezpieczeństwo swojemu dziecku!

ZAUFAŁO NAM TYSIĄCE KLIENTÓW

 

Posiadamy duże grono zadowolonych Klientów. Prowadzimy również sprzedaż na Allegro, gdzie mamy 100% komentarzy pozytywnych (obecnie ponad 6500 komentarzy i liczba ta szybko rośnie). Jesteśmy firmą działającą i legalnie płacącą podatki w Polsce. Wierzymy w etyczne prowadzenie biznesu.

DOSKONAŁA RELACJA CENY DO JAKOŚCI PRODUKTÓW

W ofercie sklepów ErgoPoint.pl, ComfortPoint.pl i 4kidsPoint.pl znajdziesz produkty znanych światowych marek i renomowanych krajowych producentów. Wszystkie produkty wysokiej jakości i w korzystnych cenach.

DARMOWA DOSTAWA

Każde zamówienie na kwotę 200 zł brutto i wyżej jest wysyłane na nasz koszt (darmowa dostawa nie obejmuje przedmiotów ponadgabarytowych jak maty pod krzesła). W przypadku zamówień w sklepie 4kidspoint.pl już zamówienia powyżej 200 zł wysyłane są na nasz koszt.

BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW

  • Posiadamy certyfikat SSL dla 3 sklepów, co oznacza, że realizacja zamówienia jest objęta szyfrowanym połączeniem HTTPS, dzięki czemu masz pewność, że podane przez Ciebie dane są w 100% bezpieczne.

ZWROT ZAMÓWIENIA NA NASZ KOSZT

Jeśli zakupisz u nas produkt, który jednak nie będzie Ci odpowiadał, to w terminie do 30 dni możesz zwrócić go bez podania przyczyny.

DOGODNE WARUNKI PŁATNOŚCI

Wydłużony termin płatności oferujemy dla administracji rządowej i samorządowej. Wydłużony termin płatności również dla przedsiębiorców, którzy dokonują zakupów po raz kolejny.